TR EN RU
Bayi Giriş
Aspen - Interior Solutions,
Başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen Yapı ve Zemin şirketleri arasında yer almakta ve sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
Kurulduğu günden bu yana Yapı Sektörü'ne modern mimarinin gereklilikleri olan; malzeme çeşitliliği ve uygulama yöntemleri sunan ASPEN, günden güne gücünü artırarak sektördeki uzman marka konumunu pekiştirmektedir.
Değerlerimiz
Özgün Tasarım
Aspen Yapı ve Zemin Sistemleri olarak modern mimarinin gücünü, estetik ve fonksiyonellikle bir araya getiriyoruz.
Yaşayan alanlar yaratmanın, doğru malzeme ve uygulamayla yaşam kalitesini artırmanın önemine inanıyoruz. 1989’dan beri inandığımız değerleri ve yetkinliğimizi Türkiye ve dünya ile paylaşıyoruz.
Her projemize; müşteri ve paydaşlarımızla kurduğumuz güven temelinin üstüne yaratıcılığımızı, dünya standartlarındaki kalite anlayışımızı ve tecrübelerimizi koyarak başlıyoruz.
Hem fonksiyonel hem de estetik asma tavanlar, sürdürülebilirlik anlayışımızın yansıması olan bölme duvarlar, yaşam kalitesini artıran zeminler, geleceğe duyarlı LED aydınlatma sistemleri yapmanın yanı sıra, global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetleri, yerel üretim avantajıyla birleştiriyoruz. Böylece müşterilerimize en uygun çözümleri, en iyi ürün gamıyla sunuyoruz.
Kalite
Ürünlerimizin kalitesinde her aşamayı yakından takip etmek için entegre üretim tesislerimizde ham madde girişinden bitmiş ürün çıkışına kadar bilgisayar kontrollü takip sistemi geliştirdik. Üstün teknolojik ekipmanla geliştirilen sertifikalı ürünlerimiz dünya standartlarına erişmekte ve uluslararası üne sahip pek çok markaya hizmet vermektedir.
Ürün Çeşitliliği
Özgün tasarımlı yapıları güçlendiren seri üretim çözümlerinde malzemenin esnekliğini, sürekliliğini ve dayanıklılığını önceliğimiz kabul etmekteyiz. Bu bilinçle Asma Tavan, Bölme Duvar, Zemin ve LED Aydınlatma Sistemleri olarak 4 başlık altında topladığımız ürünlerimiz, modern mimarinin ihtiyaçları için bütünsel çözüm sağlayan bir ürün yelpazesi oluşturmaktadır. Güçlü markalarla beslenen ürün çeşitliliğimiz yüzlerce farklı kombinasyon oluşturma imkanı sunmaktadır.
ASPEN ürünleri, çok sayıda ürün seçeneğiyle her türden ihtiyaç ve beklentiye cevap vermektedir. Dünya yapı sektörünün dev markalarıyla yapılmış distribütörlük anlaşmalarından da beslenen bu ürün yelpazesi, yüzlerce farklı kombinasyon oluşturma olanağını sunmaktadır.
Mekânı oluşturan tüm boyutlara en kaliteli çözümleri sunma felsefesinin arkasında duran, bu sayede sektördeki liderliğini koruyan ASPEN;
Tavan ve Zemin ürünleriyle mekânın altını ve üstünü biçimlendirirken, estetik ve fonksiyonelliğin göze çarptığı Bölme Duvar Sistemleriyle yapılarda yaşam kalitesini maksimum düzeye çıkarmakta; LED Aydınlatma Sistemleri ile de yaşam ve çalışma alanlarına ışık tutmaktadır.

ASPEN ürünleri, 4 başlık altında gruplanır:

Asma Tavan

Asma Tavan

Bölme Duvar

Bölme Duvar

Zemin

Zemin

LED Aydınlatma

LED Aydınlatma

ASPEN ürünleri, çok sayıda ürün seçeneğiyle her türden ihtiyaç ve beklentiye cevap vermektedir. Dünya yapı sektörünün dev markalarıyla yapılmış distribütörlük anlaşmalarından da beslenen bu ürün yelpazesi, yüzlerce farklı kombinasyon oluşturma olanağını sunmaktadır.
© 2021 ASPEN.Tüm hakları saklıdır.