TR EN RU
Bayi Giriş
Aspen ve Danoline'ın Deneyimi Türkiye'nin Hizmetinde!
14/06/2013

Yüksek kaliteli hizmet misyonuyla ürün ve hizmetlerini sürekli geliştiren Aspen, ülkemizde daha iyi hizmet vermek için alanının dünya devleriyle çalışmalarını sürdürüyor. Avrupa ve Danimarka yapı sektörünün önemli şirketlerinden Danoline ile işbirliğini her geçen gün geliştiren Aspen, özellikle akustik temelli sistemler alanındaki gücünü daha da artıracak.

Yapı sektörünün lider şirketi Aspen Yapı ve Zemin A.Ş.'nin satış ekibi yöneticileri, 12-15 Haziran tarihleri arasında Danimarka'nın Aarhus kentinde, özellikle akustik temelli sistemler konusunda dünyanın önde gelen üreticilerinden olan Danoline firması ile bir araya geldi.

"Asma Tavan", "Bölme Duvar" ve "Zemin Sistemleri" olmak üzere 3 ana başlık altında sektöre önemli çözümler sunan Aspen, Danoline Fabrikası'nda görev yapan yapı sistemleri konusunda dünyanın önde gelen mühendisleri ile görüştü. İki gün süren özel eğitim ile alanlarında uzmanlarla bir araya gelen Aspen satış yöneticileri, ayrıca Türkiye yapı sektörüne ilişkin deneyimlerini de Danimarkalı meslektaşları ile paylaştı.

Danoline'ın Türkiye'deki distribütörü olan Aspen'in eğitim ekibindeki yöneticiler, firmanın ülkemizdeki yer alacak yeni dönem ürünleri için önemli ve ihtiyaçlara yönelik önerilerde de bulundu. Akustik amaçlı kullanılan sistemlerle tüm dünyada adından söz ettiren Danoline ve ülkemizin alanında lider kuruluşlarından Aspen, Türkiye'deki kullanıcıların ihtiyaçları için güç birliği yaptı.

Her zaman ihtiyaçlara karşılık veren, kaliteli ürünleriyle dikkat çeken Aspen, Danimarka'da edindiği geleceğe yönelik mesleki edinimleri de ile ülkemizdeki faaliyetlerini geliştirerek, lider pozisyonunu da pekiştirmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda çalışmalar yapan Aspen ekibinin Danimarka ziyareti, yeni dönem ürün kategorizasyonunun belirlenmesi ve karşılıklı fikir alışverişleriyle sona erdi.  

 
© 2021 ASPEN.Tüm hakları saklıdır.