EN

Selüz Kimya Aroma Binası

Scroll

Mimar

Hasan Özdemir

Projenin Yeri

Silivri, İstanbul, Türkiye

Fotoğraf

Gürkan Akay

Kullanılan Ürünler

Clip-in Heavy Duty

Integra Plank Clip-in Heavy Duty sistem, kalın hammaddeli panellere göre daha yüksek taşıma kapasitesi sunan özel tasarım taşıyıcı profil sayesinde maksimum mukavemet sağlar.

Sistem B

Integra Lineer Baffle Sistem B, doğrusal tavan tasarımları için şık ve yenilikçi çözümler sunan bir asma tavan sistemidir. Farklı aydınlatma elemanları ile birlikte kullanımı için uygundur. Baffle Sistem B, istenilen aks aralıklarında, tırnaklı taşıyıcı sisteme monte edilmektedir.

Ada

Integra Özel Çözüm Ada paneller, tavana askı tijleriyle monte edilen, istenilen ölçü ve ebatlarda üretilebilen, tekli ya da çoklu olarak asılan asma tavan sistemleridir.

SG-40 / SG-55

Mekanlarınızı özelleştirirken; şeffaf, yalın, modern görünümlü ve kusursuz detaylarıyla beklentilerinizi en iyi şekilde cevaplamaktadır.

Box Line

Lumuner Box Line LED modelleri, bütün tavan sistemleri ile uyumlu LED aydınlatma armatürüdür. Sarkıt, sıva altı ve sıva üstü modelleri mevcuttur. 40 mm genişliğinde olan Boxline 40 ürünü, 2400 mm’ye kadar istenilen tüm boylarda üretilebilmekte ve alüminyum gövdesi istenilen renklerde boyanabilmektedir. Ofisler de, alışveriş merkezlerin de, hastaneler de, oteller de ve bunun gibi bütün yaşam alanlarında kullanılan bir armatür serisidir.

Inline

Lumuner Inline modeli, tüm metal ve taş yünü asma tavan sistemleriyle uyumlu LED aydınlatma armatürüdür. 600x600 mm, 600x1200 mm ve 300x1200 mm ebatlarında üretilebilmektedir. Standart aydınlatmalardan farklı olarak üç boyutlu tasarımı sayesinde bulunduğu ortama estetik bir görüntü katmaktadır. Gövdesi istenilen renge boyanabilen bu armatür, bütün taşıyıcı tiplerine uyumlu olarak, kullanılacağı mekânın ihtiyacına uygun güç ve lümen değerinde üretilebilmektedir.

İLETİŞİM

Leylak Sokak Murat İş Merkezi B Blok 3/14 Mecidiyeköy 34387, İstanbul

BÜLTENİMİZİ TAKİP EDİN

Projelerimiz, etkinliklerimiz ve duyurularımız ile bizi yakından tanıyın.