EN

Kuveyttürk Bankacılık Üssü

Scroll

Mimar

YPU Pınar Kocabaş

Projenin Yeri

Çayırova, Kocaeli, Türkiye

Fotoğraf

Gürkan Akay

Kullanılan Ürünler

Nonius

Integra Clip-in Tile Nonius sistemde, Clip-in standart taşıyıcı profili ve nonius askı çubukları kullanılarak, daha rijit bir sistem oluşturulur. Panel birleşimlerindeki minimum derz özelliğiyle, asma tavan düzleminde bütüncül bir görünüm sağlanır.

Tegular

Integra Tile Lay-in Tegular sistemler, standart T-24 kesitli taşıyıcı sistemlere uygulanan metal asma tavan sistemleridir. Profillerin tavan yüzeyinde görünür olmasından dolayı, grid sistem için uygun çözümlerdir. Integra Tile Lay-in Tegular panelleri, T-24 taşıyıcı sisteminden 8 mm sarkmalıdır. Ayrıca siparişe göre farklı ebatta ve farklı sarkma ölçüleri ile üretilebilir.

DM-106

Ofis konforunda en iyiyi yaratmak için tasarlanan bu sistem, yüksek stabilite, üst düzey ses yalıtımı ve yangın dayanımı, tesisatlara erişim olanağı, hızlı montaj ve demontaj özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. 

Unitech

Integra Open Cell Unitech sistemi, kare veya dikdörtgen form oluşturmak için birleştirilen şeritlerle yapılan alüminyum hammaddeli tavanlardır. Yüksek dekoratif özelliktedir ve ışığın yayılışına dolaylı yoldan izin verir. Unitech ufak hücreler, dikey montajda avantaj sağlar. Havalandırma, asansör tesisatı vb. tavan üstü uygulamaların gizlenmesi konularında kolaylık sunar.

Danoline

Danoline Akustik Alçı Asma Tavan Sistemleri; doğal bir malzeme olan alçının esnekliği sayesinde farklı formlara uygulanabilen ve boyama seçenekleriyle estetik görünüm sağlayan ürünler sunar. 

DM-106 LITE

Raylı klips sistemi ve özel tasarlanmış alüminyum dikmelerle darbelere dayanıklı hale gelmekte, monoblok üretim ile montaj kolaylığı sağlamakta, temiz ve kusursuz detaylar oluşturmaktadır. 

İLETİŞİM

Leylak Sokak Murat İş Merkezi B Blok 3/14 Mecidiyeköy 34387, İstanbul

BÜLTENİMİZİ TAKİP EDİN

Projelerimiz, etkinliklerimiz ve duyurularımız ile bizi yakından tanıyın.