EN

Bilnet Okulları

Scroll

Mimar

Ali Bayrak

Projenin Yeri

Çankaya, Ankara, Türkiye

Fotoğraf

Emre Dörter

Kullanılan Ürünler

Grill Sistem

Grill sistem, ses yansıtıcılığı sağlayan bir sistem olmasının yanı sıra, ses yutuculuğu talep edildiği takdirde modüllerin arkasına akustik uygulama yapılabilen, dekoratif mimari bir seçenektir. Konferans salonları, çağrı merkezleri, hastane projeleri, toplantı odaları, ofisler ve okul projelerinde yaygın olarak tercih edilen bir sistemdir.

Ada

Integra Özel Çözüm Ada paneller, tavana askı tijleriyle monte edilen, istenilen ölçü ve ebatlarda üretilebilen, tekli ya da çoklu olarak asılan asma tavan sistemleridir.

DM-106

Ofis konforunda en iyiyi yaratmak için tasarlanan bu sistem, yüksek stabilite, üst düzey ses yalıtımı ve yangın dayanımı, tesisatlara erişim olanağı, hızlı montaj ve demontaj özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. 

Tile Zone 54S

Lumuner Tile Zone 54S modeli, bütün 600x600 mm metal ve taş yünü asma tavan sistemleri ile uyumlu LED aydınlatma armatürüdür. Gövdesi istenilen renkte boyanabilen bu armatür, ince çerçevesi sayesinde bulunduğu ortama şık bir görünüm kazandırmaktadır. Bütün taşıyıcı tiplerine uyumludur, ayrıca sıva altı ve sıva üstü modelleri de bulunmaktadır. Okullarda, hastanelerde, ofislerde, fabrikalarda ve alışveriş merkezlerinde yoğun olarak tercih edilmektedir. Kullanılacağı mekânın ihtiyacına uygun güç ve lümen değerinde üretilebilmektedir.

Wooden Baffle LED

Lumuner Wooden Baffle LED modeli, bütün ahşap asma tavan sistemleri ile uyumlu LED aydınlatma armatürüdür. Ahşap baffle tavana entegre olduğu için mekânda aydınlatma için ekstra bir armatüre ihtiyaç duyulmaz. Farklı boylarda ve farklı yerleşimlerde uygulanabilir, bu sayede mekânlara oldukça şık bir görünüm katar. Lineer veya dalgalı ahşap baffle tavanlar için ideal bir aydınlatma armatürüdür.

İLETİŞİM

Leylak Sokak Murat İş Merkezi B Blok 3/14 Mecidiyeköy 34387, İstanbul

BÜLTENİMİZİ TAKİP EDİN

Projelerimiz, etkinliklerimiz ve duyurularımız ile bizi yakından tanıyın.