EN

Bilişim Vadisi

Scroll

Mimar

OSO Mimarlık Tasarım

Ana Yüklenici

Haldız İnşaat - Ati Tasarım Proje & Uygulama

Projenin Yeri

Gebze, Kocaeli, Türkiye

Kullanılan Ürünler

Duvar Panel Sistemleri

Hacim akustiği gerektiren mekanlarda perforasyonlu ve derzli seçeneklerle tamamen modüler ürünler sunulmaktadır. Konferans salonları, çağrı merkezleri, hastane projeleri, toplantı odaları, spor salonları, konut projeleri, ofisler ve okul projelerinde yaygın olarak tercih edilen sistemlerdir. 

Box Line

Lumuner Box Line LED modelleri, bütün tavan sistemleri ile uyumlu LED aydınlatma armatürüdür. Sarkıt, sıva altı ve sıva üstü modelleri mevcuttur. 40 mm genişliğinde olan Boxline 40 ürünü, 2400 mm’ye kadar istenilen tüm boylarda üretilebilmekte ve alüminyum gövdesi istenilen renklerde boyanabilmektedir. Ofisler de, alışveriş merkezlerin de, hastaneler de, oteller de ve bunun gibi bütün yaşam alanlarında kullanılan bir armatür serisidir.

Wood Line

Lumuner Wood Line modeli, ahşap asma tavan paneline entegre olarak imal edilmektedir. 40 mm genişliğindeki aydınlatma armatürü, farklı uzunluklarda, perforeli veya perforesiz olarak üretilebilmektedir. Özel ölçülerde üretilebilen ahşap tavan panellerine entegre, bütünleşik bir aydınlatma çözümü sunmaktadır.

Custom Design

Tasarımcının hayal ettiği tüm özel çözüm asma tavan ve LED aydınlatma sistemleri, bütünleşik olarak sunulmaktadır.

Özel Çözümler

Sepia Özel Çözümler, projeye özel üretim alternatifleri ile mimar ve tasarımcılara özgürlük sunar. Mekan gereksinimlerine özel üretilen sistemler ile sıra dışı tasarımlar gerçeğe dönüşebilir. 

İLETİŞİM

Leylak Sokak Murat İş Merkezi B Blok 3/14 Mecidiyeköy 34387, İstanbul

BÜLTENİMİZİ TAKİP EDİN

Projelerimiz, etkinliklerimiz ve duyurularımız ile bizi yakından tanıyın.