EN

İnsan Kaynakları Politikamız

Çalışma Hayatı

Çalışma standartlarımız haftada 45 saattir. İşe başlama ve bitiş saatleri işletmelerin lokasyonlarına ve departmanların çalışma durumlarına göre farklılaşabilmektedir.


İzin Hakları

İzin uygulamalarında İş Kanunu esaslarını dikkate almaktayız.


Seçme Yerleştirme

İşe alım sürecinde gelen başvuruları ırk, din, renk, sınıf, inanç, cinsiyet ve cinsel tercihler konusunda hiçbir ayrım yapmadan, doğru işe doğru insan politikası çerçevesinde değerlendirmekteyiz. 

Değerlendirme sürecinde temel kriterimiz bütün adaylarımız için kurum kültürüne uygunluk ve mesleki yetkinlikleridir. 

Pozisyona göre değişmekle birlikte; iyi teknik bilgi, iyi derecede bilgisayar bilgisi ve iyi düzeyde İngilizce bilgisi kabul önceliklerimiz arasındadır. 

Pozisyon için uygun bulunan adaylarımız ile referans ve teklif sürecine geçmekte, diğer adaylara da e-mail yoluyla bilgilendirme yapmaktayız.


Ücret Yönetimi ve Yan Haklar

Ücret politikamızı işlerin gereklilikleri ve çalışan kişinin kurum hedeflerine ulaşmadaki katkısını dikkate alarak belirlemekteyiz.

12 net maaş üzerinden hesaplanan ücretlerde yılda bir kez ve Nisan ayında; ticari performansımızı, enflasyonu, piyasa ücret verilerini ve çalışanlarımızın performansını dikkate alarak artış yapmaktayız.

Net maaşın yanında yol ücretini karşılamakta ve yemek hizmeti vermekteyiz. Bazı pozisyonlar için araç, laptop ve mobil telefon temin etmekteyiz. 


Eğitim ve Gelişim

Çalışanlarımıza hedeflerini, mesleki ve kişisel gelişim ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çeşitli öğrenme, eğitim ve gelişim olanakları sunmaktayız. 

Eğitim Programlarımızı Oryantasyon Eğitimleri, İç Eğitimler ve Dış Eğitimler olmak üzere üç başlık altında düzenlemekteyiz. Düzenlenen eğitimlerimiz ihtiyaca ve talebe göre Kalite, Lisan, Bilgisayar, Kişisel Gelişim, Mesleki ve Teknik konularda programlanmaktadır.


Staj Olanakları

Bünyemizde staj yapmak isteyen stajyerlerimiz için, sektörümüzdeki ilk adımlarında mesleki ve kişisel gelişimlerini sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu çerçevede staj programını tamamlayan öğrenciler performansları ve departman ihtiyaçları doğrultusunda bünyemizde sözleşmeli personel olarak devam edebilmektedir.

Genel Başvuru

Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz.
Bu zorunlu alan doldurulmalıdır.
ya da
İLETİŞİM

Leylak Sokak Murat İş Merkezi B Blok 3/14 Mecidiyeköy 34387, İstanbul

BÜLTENİMİZİ TAKİP EDİN

Projelerimiz, etkinliklerimiz ve duyurularımız ile bizi yakından tanıyın.